До відома учнів!

       З метою профілактики ризикованої та протиправної поведінки дітей  та підлітків, захисту дітей від будь – яких форм насилля організована плідна праця з сектором ювенальної превенції Херсонського районного управління поліції ГУНП Херсонської області. З питаннями такого роду можна звертатися до начальника сектору ювенальної превенції Херсонського районного управління поліції ГУНП в Херсонській області капітана поліції Конєва Анатолія Сергійовича

( тел.. 0957118260)                                           

 

 

18 березня  2021 року до Молодіжної загальноосвітньої школи – саду І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради  завітали співробітники Управління патрульної поліції Херсонської області, шкільні офіцери Вехтель О.Л., Грибко В.В., та Луняка І.О. У школі  проведена лекція на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Відповідальність підлітків за правопорушення», « Кібербезпека» для учнів 5 — 9 класів. Для учнів початкових класів проведено лекцію « Правила безпеки на вулиці».  Всі учні від малого до старшого мали змогу в доброзичливій обстановці поспілкуватися з офіцерами поліції. Старшокласників більше цікавили питання дотримання їх прав та протиправні дії стосовно них, але не зайвими були конкретні приклади щодо скоєних протиправних дій неповнолітніми. Також, школярі задавали питання щодо специфіки роботи Національної поліції та отримали кваліфіковану відповідь.

Висловлюємо подяку офіцерам поліції  за співпрацю!

 

 

До Молодіжної  загальноосвітньої  І-ІІ ступенів школи-саду № 40 Херсонської міської ради  завітали шкільні офіцери. Вони провели заняття для учнів трьох вікових категорій: 1-4, 5-6, 7-8 класів.

     Заняття пройшли  у формі бесід, з використанням презентацій та відеороликів, під час яких застосовувалися різні інтерактивні методи, які мали на меті донести учням цікаву та важливу інформацію у сфері права, вирішення конфліктів з однолітками, булінгу, виходу із небезпечних ситуацій тощо.

13.05.19 до Молодіжної ЗОШ-саду І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради завітали шкільні офіцери поліції Грибко В.В та Луняка І.О., які провели співбесіду з учнями 5-7 кл щодо булінгу в дитячому середовищі. Учні жваво задавали питання стосовно наслідків і покарання за насилля.

 

     Змістовна і доступна лекція зворушила дитячі серця і учні замислилися над своєю поведінкою. 


Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі.

  Днями відбулися батьківські збори учнів 1 – 9 класів Молодіжної загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради. Гостями зборів були шкільні офіцери Клімова А.В., Луняка І.О., Грибко В.В

На зборах розглядалися і обговорювалися наступні питання:

Про насилля в сім’ї , боулінг в шкільному колективі тощо – шкільні офіцери; про організацію освітньої діяльності,  стан надходження та використання коштів - директор школи-саду Васюніна Т.П.; про підсумки виховної роботи за І півріччя, стан відвідування  учнями школи, зайнятість в гуртках, секціях – заступник директора школи-саду з ВР Гавановська Н.Г.; боулінг – як соціально-психологічний  феномен в сім’ї – практичний психолог Панфілова Д.О. .

У кінці зустрічі директор школи-саду Васюніна Т. П. нагадала батькам про правила перебування дітей в школі-саду та необхідності дотримання встановленого режиму. Подякувала батькам за небайдуже ставлення до проблем школи та висловила впевненість, що вони і надалі не будуть шкодували сил і часу й завжди спрямовуватимуть свої зусилля на досягнення успіху у спільній справі – вихованні успішної особистості.

Теми підняті на зборах - не залишили байдужими присутніх.


До Молодіжної ЗОШ-саду І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради     завітали інспектори , шкільні офіцери поліції в Херсонській обл.           Клімова А.В., Луняна І.О., Грибко В.В.

      З молодшими школярами вони провели бесіди за темою «Безпечна дорога до школи». З учнями 5-7 класів – заняття «Булінг в дитячому середовищі».

      Учнів 8-9 класів ознайомили з видами правопорушень неповнолітніми та відповідальністю підлітків перед законом.

      Всі зазначені заходи носять, перш за все, право інформаційний та право виховний характер та спрямовані на те, щоб кожен громадянин України з раннього віку не тільки знав свої права і обовязки, а й поважав права та свободи інших людей, усвідомлював ступінь важливості дотримання принципу верховенства Права та Закону в державі.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник кримінальної поліції у справах дітей Дніпровського РВ ХМУ УМВС України в Херсонській області

майор поліції

 

Пантак Ганна Володимирівна

 

м.т. 0506841695

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів поліції Дніпровського РВ ХМУ УМВС України в Херсонській області

лейтенант поліції

  

МЕЛЬНІЧЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

 

0663501526

м. Херсон вул. Зала Егерсег, 29 каб. 208