УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

МОЛОДІЖНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-САД І-ІІ СТУПЕНІВ № 40 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

вул. Мічуріна, 6, сел. Молодіжне, м. Херсон, 73487, тел. (0552) 36-11-36,е-mail shkolacad40@ukr.net

 

Н А К А З

 

від  01.10.2021                                                                                            № 178-о

 

Про проведення І етапу Всеукраїнських  учнівських

олімпіад з базових дисциплін    у 2021/2022 н.р.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри,   конкурси з базових дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідних робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 р. № 1099, зарессторваного в Міністерстві юстиції України 17.112011 р. за № 1318/20056, з метою стимулювання творчої самовдосконаленності учнівської молоді, підвищення зацікавленості до поглибленого вивчення базових дисциплін

НАКАЗУЮ :

1.  Провести з 11.10.2021 р. по 22.10.2021 р. І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

- з історії (8,9 клас) – 15.10.2021 року;

- з української мови та літератури (7-9 класи) – 14.10.2021 року;

- з англійської мови  (8,9 клас) – 18.10.2021 року;

- з математики (6-9 класи), інформатики (8,9 клас) – 19.10.2021 року;

- з біології (8,9 клас), хімії (7-9 класи) – 20.10.2021 року;

- з трудового навчання (8,9 клас) – 21.10.2021 року;

- з географії (8,9 клас) – 13.10.2021 року;

- фізики (7-9 класи)  - 12.10.2021 року.                  

2. Затвердити склад предметно-методичної комісії по проведенню предметних

олімпіад:

Тетяна ВАСЮНІНА – голова комісії, директор школи-саду, учитель зарубіжної літератури.

Олена СНАЦЬКА – заступник голови комісії, заступник директора з НВР, учитель математики.

Каріна ЗАХАРЧУК – голова комісії по проведенню олімпіад з предметів суспільно-гуманітарного циклу, учитель англійської мови.

Галина ДОБРИНЧУК - голова комісії по проведенню олімпіад з предметів                                    природничо-математичного циклу, вчитель географії.

Члени комісії: 

- Олег КОСТЮШКО, учитель історії, правознавства;

- Юлія КОВАЛЕНКО, учитель української мови та літератури;

- Наталія ГАВАНОВСЬКА, учитель хімії, біології;

- Любов МЕЛЬНИЧЕНКО, учитель фізики.

3. Керівникам МО на засіданнях методичних об'єднань розглянути питання про проведення олімпіад з навчальних предметів та затвердити завдання оліміад, до 08.10.2021 року.

4.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Олені СНАЦЬКІЙ:

4.1. До 08.10.2021 р. підготувати матеріали по проведенню олімпіад.

4.2. До 28.10.2021 р. надати до методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради звіт про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та заявки на участь у II етапі.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з

навчально-виховної роботи Олену СНАЦЬКУ


 

 


Директор школи-саду                                                             Тетяна ВАСЮНІНА

 

 

Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2020 - 2021 навчальному році:

-  з української мови - учениця 7 класу Маргарита ВЕЛИЧКО;

-  з англійської мови - учениця 9 класу Анастасія БУДЯК;

-  з історії - учень 8 класу Павло ТЯСКО та учениця 7 класу Маргарита ВЕЛИЧКО;

 

-  з трудового навчання - учениця 8 класу Марія СИСОЄВА та учениця 9 класу Катерина КРАЙНЮКОВА.

З 12.10.2020 р. по 21.10.2020 р. проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

- з історії (8,9 класи), правознавство (9 клас) – 16.10.2020 року;

- з української мови та літератури (7-9 класи) – 12.10.2020 року;

- з англійської мови  (8,9 класи) – 15.10.2020 року;

- з математики (6-9 класи) – 19.10.2020 року;

- з біології (8,9 класи), хімії (7-9 класи) – 20.10.2020 року;

- з трудового навчання (8,9 класи) – 21.10.2020 року;

 

- з географії (8,9 класи), фізики (7-9 класи)  - 13.10.2020 року.                   

Переможці І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019 - 2020 навчальному році:

-  з української мови, учениця 8 класу Анастасія БУДЯК;

-  з англійської мови, учениця 8 класу Анастасія БУДЯК;

-  з географії,  учениці 8 класу Анастасія БУДЯК, Ірина ЯРЕМЧУК;

-  з історії, учень 8 класу Артур ЗЕЛІНСЬКИЙ;

 

-  з трудового навчання, учениця 8 класу Катерина КРАЙНЮКОВА.

З 14.10.2019 р. по 25.10.2019 р. І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

- з історії (8 клас) – 16.10.2019 року;

- з української мови та літератури (7-8 класи) – 14.10.2019 року;

- з англійської мови  (8 клас) – 18.10.2019 року;

- з математики (6-8 класи), інформатики (8 клас) – 21.10.2019 року;

- з біології (8 клас), хімії (7-8 класи) – 22.10.2019 року;

- з трудового навчання (8 клас) – 23.10.2019 року;

 

- з географії (8 клас), фізики (7-8 класи)  - 24.10.2019 року.