Відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників

 

«Смерть мільйонів - це лише статистика, а смерть кожної людини з цього мільйону - трагедія»

28 жовтня ми відзначаємо річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Цього року минає 75 років з того дня коли останнього загарбника було вигнано з української землі. З нагоди цієї пам’ятної дати в Молодіжній ЗОШ-саду І-ІІ ступенів № 40 було проведено ряд заходів, а саме:

-         класні керівники 1-8 класів підготували і провели  виховні години «Вклонімося і мертвим  і живим»;

-         учні початкової і середньої школи відвідали шкільний музей бойової слави, а саме експозицію «Україна в роки війни»;

-         бібліотекар школи-саду створила тематичну виставку літератури на тему : «Подвиг народу – безсмертний».

 

 

Все далі линуть у давнину запеклі сорокові роки минулого століття, але память про справжніх героїв Другої Світової війни бентежним серця і надалі.

    13 березня 2019 року в Молодіжній ЗОШ-сад І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради у кімнаті бойової слави відбувся урок мужності з показом відео-презентації з нагоди 75-ї річниці визволення Херсонщини від німецько-фашистських загарбників.

     Метою заходу було ознайомити учнів з історичним минулим рідного краю і показати наскільки важливо памятати подвиги наших дідів і прадідів.


Щоб по - справжньому пізнати свій рідний народ та інші народи , необхідно вивчати їхню історію, мову, культури.

В кімнаті бойової слави Молодіжної школи - сад № 40 за допомогою учнів, батьків, вчителів відкрився народознавчий куточок " Світлиця".

Там зібрано різноманітний матеріал - вишиванки, знаряддя праці, ремесла селища Молодіжного.