УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

МОЛОДІЖНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-САД І-ІІ СТУПЕНІВ № 40 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

вул. Мічуріна, 6, сел. Молодіжне, м. Херсон, 73487, тел. (0552) 36-11-36,е-mail shkolacad40@ukr.net

 

Н А К А З

 

від  29.04.2021                                                                                        № 76-о

 

Про подовження додаткових

обмежувальних заходів у школі-саду

 

 

       На виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради від 29.04.2021 №85-Т «Про подовження додаткових обмежувальних заходів у закладах освіти м. Херсон»», керуючись законами України «Про освіту», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, «Про захист населення від інфекційних хвороб», у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), на підставі рішень регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 28.04.2021 (протокол № 10),  міської комісії з питань ТЕБ та НС від 29.04.2021 (протокол № 11),  з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в місті

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Продовжити з 01.05.2021 р. по 10.05.2021 р. (включно) дистанційний формат організації освітнього процесу для учнів 5 – 9 класів.

2. Продовжити роботу початкової школи (1-4 класи) з дотримання протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50.

3. Заборонити в школі-саду проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

 

4. Медичній сестрі Галині КИСЛОВСЬКІЙ забезпечити щоденний контроль за виконанням протиепідемічних заходів.

5. Завідуючому господарством Сергію ЛЕЩЕНКУ:

5.1. Забезпечити  дезінфікуючими засобами обробку поручнів, поверхонь відповідно до інструкції даного засобу.

5.2. Під час тимчасового припинення занять забезпечити безперебійне тепло-, енерго-, водопостачання та водовідведення у школі-саду.

5.3. Забезпечити збереження майна та організувати чергування обслуговуючого персоналу.

5.4. Взяти під особистий контроль роботу сторожів.

5.5. Забезпечити  дотримання протиепідемічних заходів, наявність антисептичних засобів індивідуального захисту.

6. Заступнику директора з виховної роботи Наталії ГАВАНОВСЬКІЙ провести з педагогічними працівниками, завідуючому господарством Сергію ЛЕЩЕНКУ з технічними працівниками, класним керівникам 1-9 класів з учнями та їх батьками інструктаж щодо введення додаткових обмежувальних заборонних заходів, а саме:

- перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

- перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

- самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

- проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

7. З 01.05.2021 р.  по 10.05.2021 р. для педагогічних працівників школи-саду, які працюють у 5-9 класах, продовжити зміну істотних умов праці, а саме переведення на гнучкий (дистанційний) режим роботи під час карантину, з можливістю віддаленого дистанційного навчання здобувачів освіти та з дотриманням встановленого, згідно з тарифікацією, робочого часу (педагогічного навантаження) без зміни інших умов праці.

8. Визначити робоче місце педагогічних працівників за їх місцем проживання за необхідності використання власної компютерної техніки.

9. Затвердити графік роботи педагогічних працівників школи-саду на період дистанційного навчання (додаток).

10. Вихователю дошкільної групи Олені КУЛИК забезпечити організацію освітнього процесу згідно з планом роботи дошкільної групи  в умовах карантину.

11. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Олені СНАЦЬКІЙ, з виховної роботи Наталії ГАВАНОВСЬКІЙ:

11.1. До 01 травня 2021 року організувати інформування батьківської громадськості, трудового колективу про особливості роботи школи-саду у період обмежувальних заходів.

11.2. З 01.05.2021 по 10.05.2021 року забезпечити організацію освітнього процесу  для учнів 5-9 класів з використання технологій дистанційного навчання.

11.3. До 05.05.2021 розмістити на веб-сайті школи-саду графіки проведення консультацій, відео-уроків, онлайн-уроків тощо для ефективної взаємодії з учасниками освітнього процесу.

12. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Олені СНАЦЬКІЙ:

12.1. Організувати виконання в повному обсязі навчальних планів педагогами.

12.2. Внести зміни до навчального розкладу на період дистанційного навчання дотримуючись санітарних правил і норм щодо формування навчальних занять, тривалості навчальної діяльності з технічними засобами навчання.

12.3. Надавати педагогічним працівникам методичну допомогу щодо організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання.

13. Педагогічним працівникам:

13.1. Розробити індивідуальний план роботи на період карантину. У плані вказати вид діяльності вчителя відповідно до навантаження, враховувати заходи щодо забезпечення проведення навчальних консультацій за допомогою дистанційних технологій.

13.2. Забезпечити виконання освітньої програми шляхом організації освітнього процесу в синхронному та асинхронному режимах із використанням технологій дистанційного навчання згідно розкладу навчальних занять.

13.3. Здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти під час освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання зручним способом, з подальшим занесенням до відповідних сторінок класного журналу

13.4. Забезпечити виконання методичної, організаційно-педагогічної роботи згідно індивідуального плану роботи педагогічного працівника.

13.5. Заповнення класних журналів здійснювати згідно Інструкцій з ведення класних журналів учнів 5-9  класів закладів загальної середньої освіти.

13.6. Надати рекомендації учням та їх батькам щодо самостійного вивчення навчального матеріалу.

13.7.  При визначенні доцільності, характеру, змісту та обсягу домашніх завдань враховувати індивідуальні особливості учнів та педагогічні вимоги.

13.8. Розміщувати навчальні матеріали (презентації, тести, таблиці, тощо) в блогах, надсилати завдання для перевірки знань учнів через Google Classroom, Viber, ZOOM.

14. Класним керівникам 5-9 класів:

15.1. Провести роботу з батьківською громадськістю стосовно продовження дистанційної форми навчання з 01 по 10 травня 2021 року.

15.2. Консультувати учнів та їх батьків про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання та методи його запровадження в телефонному режимі.

15.3. Контролювати виконання учнями завдань.

15.4. Здійснювати зворотній зв'язок між усіма учасниками освітнього процесу в телефонному та онлайн-режимі.

15.5. Проводити просвітницьку роботу з учнями та їх батьками щодо заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та особистої гігієни.

16. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор школи-саду                                                       Тетяна ВАСЮНІНА

 

 

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

МОЛОДІЖНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-САД І-ІІ СТУПЕНІВ № 40 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

вул. Мічуріна, 6, сел. Молодіжне, м. Херсон, 73487, тел. (0552) 36-11-36,е-mail shkolacad40@ukr.net

 

Н А К А З

 

від  29.03.2021                                                                                        № 59-о

 

Про протиепідемічні заходи

у школі-саду щодо попередження

розповсюдження коронавірусної інфекції   

 

 

       На виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради від 29.03.2021 №59-Т «Про протиепідемічні заходи у закладах освіти м. Херсон щодо попередження розповсюдження корона вірусної інфекції», керуючись законами України «Про освіту», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, «Про захист населення від інфекційних хвороб»,    на підставі рішень регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 26.03.2021 (протокол  № 7),  міської комісії з питань ТЕБ та НС від 29.03.2021 (протокол № 7),  з метою запобігання поширенню коронавіруса 2019-nCoV в місті, створення безпечних умов організації освітнього процесу, забезпечення стабільної роботи школи-саду у 2020/2021 навчальному році

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Перевести з 05.04.2021 р. по 18.04.2021 р. здобувачів освіти шкільного підрозділу на дистанційне навчання.

2. Заборонити:

2.1. Відвідування навчального закладу.

2.2. Проведення  в навчальному закладі батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій та поїздок.

3. Вихователю дошкільної групи Олені КУЛИК забезпечити організацію освітнього процесу згідно з планом роботи дошкільної групи  в умовах карантину.

4. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Олені СНАЦЬКІЙ, з виховної роботи Наталії ГАВАНОВСЬКІЙ:

4.1. До 02 квітня 2021 року організувати інформування батьківської громадськості, трудового колективу про особливості роботи школи-саду у період обмежувальних заходів.

4.2. З 05 квітня 18 квітня 2021 року забезпечити організацію освітнього процесу  з використання технологій дистанційного навчання.

4.3. До 04.04.2021 розмістити на веб-сайті школи-саду графіки проведення консультацій, відео-уроків, онлайн-уроків тощо для ефективної взаємодії з учасниками освітнього процесу.

5. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Олені СНАЦЬКІЙ:

5.1. Організувати виконання в повному обсязі навчальних планів педагогами.

5.2. Внести зміни до навчального розкладу на період дистанційного навчання дотримуючись санітарних правил і норм щодо формування навчальних занять, тривалості навчальної діяльності з технічними засобами навчання.

6. Педагогічним працівникам:

6.1. Розробити індивідуальний план роботи на період карантину. У плані вказати вид діяльності вчителя відповідно до навантаження, враховувати заходи щодо забезпечення проведення навчальних консультацій за допомогою дистанційних технологій.

6.2. Індивідуальні плани надіслати на електронну пошту заступника директора з навчально-виховної роботи Олени СНАЦЬКОЇ для перевірки та погодження до 03.04.2021 року.

6.3. Забезпечити виконання освітньої програми шляхом організації освітнього процесу в синхронному та асинхронному режимах із використанням технологій дистанційного навчання.

6.4. Надати рекомендації учням та їх батькам щодо самостійного вивчення навчального матеріалу.

6.5. Організувати навчальний процес:

- за графіком дистанційного навчання;

- з обов’язковим оцінюванням навчальних досягнень учнів згідно календарно-тематичного планування.

6.6.  При визначенні доцільності, характеру, змісту та обсягу домашніх завдань враховувати індивідуальні особливості учнів та педагогічні вимоги.

6.7. Розміщувати навчальні матеріали (презентації, тести, таблиці, тощо) в блогах, надсилати завдання для перевірки знань учнів через Google Classroom, Viber, ZOOM.

7. Медичній сестрі Галині КИСЛОВСЬКІЙ забезпечити щоденний контроль за виконанням протиепідемічних заходів.

8. Завідуючому господарством Сергію ЛЕЩЕНКУ:

8.1. Забезпечити  дезінфікуючими засобами обробку поручнів, поверхонь відповідно до інструкції даного засобу.

8.2. Під час тимчасового припинення занять забезпечити безперебійне тепло-, енерго-, водопостачання та водовідведення у школі-саду.

8.3. Забезпечити збереження майна та організувати чергування обслуговуючого персоналу.

8.4. Взяти під особистий контроль роботу сторожів.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи-саду                                                       Тетяна ВАСЮНІНА

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

МОЛОДІЖНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-САД І-ІІ СТУПЕНІВ № 40 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

вул. Мічуріна, 6, сел. Молодіжне, м. Херсон, 73487, тел. (0552) 36-11-36,

е-mail shkolacad40@ukr.net

 

НАКАЗ

 

від  22.01.2021  р.                                                                                          № 14`-о

 

Про припинення дистанційної

роботи та повернення

до адаптивного карантину

 

      На виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради від 18.12.2020 №192-Т «Щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти міста Херсон у період обмежувальних проти епідеміологічних заходів», з метою забезпечення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці, виховання здобувачів освіти в навчальному закладі

 

НАКАЗУЮ:

 

1. З 25.01.2021 року відновити звичайний режим роботи для педагогічних працівників школи-саду та відмінити дистанційну форму навчання для учнів 1-9 класів.

2. Залишити тимчасовий порядок організації освітнього процесу в закладі в період адаптивного карантину, затвердженого на засіданні педагогічної ради від 28.08.2020 р. (протокол № 1).

3. Вхід працівникам школи-саду до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов'язковим, крім учнів 1-4 класів.

4. Заступнику директора з виховної роботи Наталії ГАВАНОВСЬКІЙ провести інструктаж для працівників щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції, дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів.

До 25.01.2021 року

5. Завідуючому господарством Сергію ЛЕЩЕНКУ:

5.1. Провести інструктаж з педагогічними працівниками щодо дотримання правил особистої гігієни та протиепідемічних заходів.

До 25.01.2021 року

5.2. Здійснювати загальний контроль за дотриманням працівниками школи-саду санітарно-гігієнічних вимог.

Постійно

6. Медичній сестрі Галині КИСЛОВСЬКІЙ:

6.1. Щоденно перевіряти працівників та відвідувачів школи-саду на наявність підвищеної температури при вході в навчальний заклад.

6.2. Категорично заборонити перебування працівників на робочому місці із симптомами вірусного захворювання.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи-саду                                                              Тетяна ВАСЮНІНА

 

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

МОЛОДІЖНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-САД І-ІІ СТУПЕНІВ № 40 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

вул. Мічуріна, 6, сел. Молодіжне, м. Херсон, 73487, тел. (0552) 36-11-36,е-mail shkolacad40@ukr.net

 

Н А К А З

 

від  18.12.2020                                                                                        № 196-о

 

Щодо роботи школи-саду у період обмежувальних протиепідемічних заходів

 

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненою вірусом SARS-Co-2» (далі – Постанова), листа Міністерства освіти і науки України від 15.12.2020 №1/9-692 «Про запровадження карантинних обмежень», листа Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області від 18.12.2020 №31-2-вих-3/998-20 «Щодо додаткових обмежувальних заходів»,  на виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради від 18.12.2020 №192-Т «Щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти міста Херсон у період обмежувальних проти епідеміологічних заходів», з метою впорядкування роботи школи-саду під час зимових канікул та у період обмежувальних протиепідемічних заходів,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. З 19 грудня 2020 року заборонити у школі-саду проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів, батьків або осіб, які їх заміняють).

2. Із 11 січня по 24 січня 2021 року забезпечити організацію освітнього процесу  з використанням технологій дистанційного навчання.

3. Заборонити відвідування закладу освіти їх здобувачами.

4. Медичній сестрі Галині КИСЛОВСЬКІЙ:

4.1. Забезпечити щоденний контроль за виконанням протиепідемічних заходів.

4.2. Допускати до роботи працівників лише після проведення термометрії безконтактним термометром; за умови наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски). Працівники із ознаками гострого респіраторного захворювання або підвищеною температурою тіла понад 37,2 градуси не допускаються на робоче місце, терміново направляються до медичного закладу.

5. Завідуючому господарством Сергію ЛЕЩЕНКУ:

5.1. Під час тимчасового припинення занять забезпечити безперебійне тепло-, енерго-, водопостачання та водовідведення в школі-саду.

5.2. Про факти призупинення тепло-, енерго-, водопостачання, виникнення аварій на опалювальній системі та котельні, відключення від газо- та електропостачання  невідкладно повідомляти штаб при управлінні освіти  (тел. 35-42-09). При виникненні аварійної ситуації вживати відповідні заходи.

5.3. Забезпечити збереження майна та організувати чергування обслуговуючого персоналу.

5.4. Взяти під особистий контроль роботу сторожів.

5.5. Оганізувати в школі чергування обслуговуючого персоналу.

6. Працівникам дошкільної групи з 08 січня по 24 січня 2021 року на період додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів неухильно дотримуватися  постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 вересня 2020 року №55.

7. Вихователю Олені КУЛИК забезпечити організацію освітнього процесу згідно з планом роботи дошкільної групи  в умовах карантину.

8. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Олені СНАЦЬКІЙ, з виховної роботи Наталії ГАВАНОВСЬКІЙ:

8.1. До 22 грудня 2020 року організувати інформування батьківської громадськості, трудового колективу про особливості роботи школи-саду у період обмежувальних заходів.

8.2. З 08 по 24 січня 2021 року забезпечити організацію освітнього процесу  з використання технологій дистанційного навчання.

9. Установити з 08 по 24 січня 2021 року гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників школи-саду відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04.10.2006 № 359.

10. З  08 по 24 січня 2021 року запровадити дистанційну роботу на дому педагогічним працівникам (за окремим графіком – заяви та графік додаються):

- Тетяні ВАСЮНІНІЙ, директору школи-саду, вчителю зарубіжної літератури;

- Олені СНАЦЬКІЙ, заступнику директора з навчально-виховної роботи, вчителю математики;

- Наталії ГАВАНОВСЬКІЙ, заступнику директора з виховної роботи, вчителю хімії, біології, природознавства, основ здоров’я;

- Олені КУЛИК, вихователю;

- Тетяні ВОЙТКО, вчителю початкових класів;

- Інні БОКОВІЙ, вчителю початкових класів;

- Оксані ПРИТУЛІ, вчителю початкових класів;

- Анастасії НІКІТІНІЙ, вчителю початкових класів;

- Людмилі ШУРИГІНІЙ, вчителю музичного мистецтва, музичному керівнику;

- Катерині ДУНСЬКІЙ, вчителю української мови та літератури;

- Дар’ї ПАНФІЛОВІЙ, практичному психологу;

- Каріні ЗАХАРЧУК, учителю англійської мови;

- Тетяні НІКІТЮК, учителю трудового навчання, образотворчого мистецтва;

- Тетяні СЛУШНІЙ, учителю фізичної культури;

- Галині ДОБРИНЧУК, вчителю географії, бібліотекарю.

11. Упродовж робочого часу, визначеного навантаженням на 2020/2021 навчальний рік, працівники зобов’язані:

- виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором,

- відповідати на дзвінки керівника;

- перевіряти електронну пошту, сторінку закладу в вайбері та оперативно відповідати на листи.

12. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Олені СНАЦЬКІЙ:

12.1. Здійснювати безпосередній  контроль за дотриманням працівниками  вимог пункту 11 цього наказу.

12.2. Внести зміни до освітньої програми, спрямовані на виконання державного стандарту в повному обсязі.

12.3. До 08.01.2021 розмістити на веб-сайті школи-саду графіки проведення консультацій, відео-уроків, онлайн-уроків тощо для ефективної взаємодії з учасниками освітнього процесу.

13. Педагогічним працівникам:

13.1. Розробити індивідуальний план роботи на період карантину. У плані вказати вид діяльності вчителя відповідно до навантаження, враховувати заходи щодо забезпечення проведення навчальних консультацій за допомогою дистанційних технологій.

13.2. Індивідуальні плани надіслати на електронну пошту заступника директора з навчально-виховної роботи Олени СНАЦЬКОЇ для перевірки та погодження до 04.01.2021 року.

13.3.  При визначенні доцільності, характеру, змісту та обсягу домашніх завдань враховувати індивідуальні особливості учнів та педагогічні вимоги.

13.4. Забезпечити виконання освітньої програми шляхом організації освітнього процесу в синхронному та асинхронному режимах із використанням технологій дистанційного навчання.

13.5. Надати рекомендації учням та їх батькам щодо самостійного вивчення навчального матеріалу.

13.6. Розміщувати навчальні матеріали (презентації, тести, таблиці, тощо) в блогах, надсилати завдання для перевірки знань учнів через Google Classroom, Viber.

 

14. Якщо працівник без поважної причини порушить ці вимоги, заступник директора з навчально-виховної роботи Олена СНАЦЬКА подає доповідну записку директору, в якій ініціює скасування режиму дистанційної роботи на дому. У такому разі на підставі наказу з наступного робочого дня працівник повинен працювати на робочому місці.

15. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор школи-саду                                                       Тетяна ВАСЮНІНА

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

В КОТРЕ ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ НА ЕПІДЕМІОЛОГІЧНУ СИТУАЦІЮ В КРАЇНІ!!!

ПРОСИМО ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ І НОРМ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ.

 Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря. Якщо відчули симптоми захворювання  на коронавірусну хворобу в  обов’язковому порядку повідомляйте класного керівника, медичну сестру або адміністрацію школи-саду.

Нагадуємо про персональну відповідальність за приховування інфекційного захворювання .

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

МОЛОДІЖНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-САД І-ІІ СТУПЕНІВ № 40 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

вул. Мічуріна, 6, сел. Молодіжне, м. Херсон, 73487, тел. (0552) 36-11-36,е-mail shkolacad40@ukr.net

 

Н А К А З

 

 

від  01.09.2020                                                                                              № 104-о

 

Про організацію освітнього процесу в школі-саду в 2020/2021 навчальному році під час адаптивного карантину

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа МОН № 1/9-420 від 05.08.2020 року «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році», Постанови головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22 серпня 2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19», з метою забезпечення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці, виховання здобувачів освіти в навчальному закладі

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Відмінити функціонування кабінетної системи в школі-саду.

Протягом карантину

2. Затвердити тимчасовий порядок організації освітнього процесу в закладі в період карантину (рішення педагогічної ради від 28.08.2020 р. протокол № 1):

- 1 – 4 класи – кабінети початкової ланки (І поверх), вхід і вихід зі школи через центральний вхід;

- 5 клас – кабінет зарубіжної літератури  (І поверх), вхід і вихід зі школи через еваковихід № 1.

- 6 клас – кабінет української мови (І поверх), вхід вихід зі школи через еваковихід № 1.

- 7 клас – кабінет фізики (І поверх), вхід і вихід зі школи через еваковихід № 1.

- 8 клас – кабінет географії (ІІ поверх), вхід і вихід зі школи через еваковихід №2.

- 9 клас – кабінет англійської мови (ІІ поверх), вхід і вихід зі школи через еваковихід № 2.

3. Забезпечити вхід до школи із врахуванням запасних входів/виходів,  виокремлення зон переміщення для різних вікових категорій здобувачів освіти у захисних масках.

4. Забороняється допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих їх осіб.

                                                                  Протягом 2020/2021 навчального року

5. Вхід працівникам школи-саду до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов'язковим, крім учнів 1-4 класів.

Протягом карантину

6. Медичній сестрі Галині КИСЛОВСЬКІЙ щоденно проводити термометрію безконтактним термометром із занесенням результатів вимірювання у спеціальний журнал.

                                                                                                                 Щоденно

7. Заступнику директора з виховної роботи Наталії ГАВАНОВСЬКІЙ:

7.1. Провести інструктаж для працівників щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції, дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів.

  До 01.09.2020

7.2. Розмістити інформацію про необхідність дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю на інформаційних стендах школи-саду.

  До 10.09.2020

7.3. Провести роз’яснювальну роботу з персоналом та здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби.

  До 10.09.2020

7.4. Допускати до роботи персонал закладу за умови використання засобів індивідуального захисту (респіратор або захисна маска, в т.ч. виготовлена самостійно) після проведення термометрії безконтактним термометром.

Щоденно

7.5. Не допускати на робоче місце працівників із ознаками гострого респіраторного захворювання або підвищеною температурою тіла понад 37,2оС;

Щоденно

7.6. Розробити графік харчування здобувачів освіти з розрахунку максимальної кількості учнів, які можуть одночасно отримувати та вживати їжу, не порушуючи фізичної дистанції 1 метр. (додаток 3)

  До 01.09.2020

8. Завідуючому господарством Сергію ЛЕЩЕНКУ:

8.1. Забезпечити контроль за наявністю та вчасним поповненням дезінфікуючих засобів, рідкого мила, паперових рушників, антисептичних засобів для обробки рук, необхідних для дотриманням працівниками та здобувачами освіти правил особистої гігієни.

                                                                                                                 Постійно

8.2. Провести навчання працівників щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації, контролювати ці дії.

  До 10.09.2020

8.3. Забезпечувати усіх працівників закладу засобами індивідуального захисту із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи (за наявності).

Постійно

8.4. Розмістити на території закладу контейнер з кришкою та поліетиленовим пакетом для використаних масок з відміткою «Використані маски та рукавички».

  До 01.09.2020

8.5. Організувати централізований збір у контейнери використані засоби індивідуального захисту, паперових серветок з їх подальшою утилізацією.

Постійно

8.6. Організувати та контролювати після закінчення занять очищення та дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, парт, місць для сидіння, перил, клавіатури тощо).

                              Постійно

8.7. Проінформувати працівників їдальні про необхідність змінювати одноразові рукавички після кожної дії (виробничого процесу) не пов'язаних між собою, а також про необхідність ретельного миття рук із милом або оброблення антисептичним засобом перед одяганням чистих засобів індивідуального захисту.

  До 01.09.2020

8.8. При організації харчування забезпечити відстань між столами не менше 1,5 м та розміщення за столом не більше 4-х осіб.

  До 01.09.2020

8.9.  Контролювати, щоб працівник їдальні, який видає страви, був забезпечений засобами індивідуального захисту: захисною маскою або респіратором, захисними окулярами або захисним щитком, одноразовими рукавичками.

                                      Постійно

9. Класним керівникам:

9.1. Перед початком занять проводить опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.

                                                                                                                 Щоденно

9.2. Після кожного навчального заняття проводити провітрювання впродовж не менше 10 хвилин.

                                                                                                                Щоденно

9.3. Контролювати дотримання у школі соціального дистанціювання, правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту та уникати масових скупчень здобувачами освіти.

                                                                                                                 Постійно

9.4. У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби в учня, за відсутності батьків, дитина  одягає маску та тимчасово має бути ізольована в кабінеті ізоляції (ІІ поверх), інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгоджене рішення щодо направлення дитини до закладу охорони здоров'я.

9.5. Контролювати питний режим учнів, який організовується з фасованої питної продукції.

Постійно

9.6. Здійснювати контроль за харчуванням учнів у шкільній їдальні.

Постійно

10. Учителям:

10.1. По можливості, проводити заняття  на свіжому повітрі (особливо з таких предметів як фізична культура, основи здоров’я, трудове навчання тощо).

                                                                             Відповідно до розкладу занять

                                                                                                                 Постійно

11. Наталії БУЛИЖИНІЙ, відповідальній за посадку дітей в автобус при перевезенні до школи та додому забезпечити їх вхід до салону автотранспорту лише при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).

                                                                                                                         Постійно

12. Бібліотекарю Галині ДОБРИНЧУК:

12.1. Слідкувати за вчасним провітрюванням приміщення.

                                                                                                                         Щоденно

12.2. Не допускати скупчення дітей у бібліотеці під час перерв.

Щоденно

13. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою

 

 

 

Директор школи-саду                                                             Тетяна ВАСЮНІНА

Адаптований розклад уроків 

Молодіжної загальноосвітньої школи-саду І-ІІ ступенів №40 

(для учнів 5-9 класів)

2020/2021 н.р.

 

Клас

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

 

5

Українська мова

Математика

Укр. література

Зар. література

Природознавство

Труд. Навчання

Математика

Руханка

 

Укр. мова

Англ. Мова

Руханка

Укр. літерат.

Математика

Основи здоров’я

Руханка

Історія України

Укр. мова

Математика

Руханка

 

Освітня платформа «На урок»

ZOOM

Гугл клас

6

Математика

Географія

Укр. література

Руханка

Заруб. літерат.

Українська мова

Англійська мова

Руханка

 

Біологія

Математика

Руханка

Укр. мова

Укр. літер.

Руханка

Географія

Укр мова

Музичне мист.

Руханка

Математика

Освітня платформа «На урок», месенджер Вайбер

ZOOM

Гугл клас

7

Геометрія

Біологія

Руханка
Географія

Зар. літ.

Укр. мова

Укр. літер.

Хімія

Руханка

Труд. Навчання

Історія України

Руханка

Всесв. історія

Алгебра

Укр. мова

Руханка

Географія

Основи здоров’я

Англ. мова

Укр. мова

Алгебра
Руханка
Геометрія

Освітня платформа «На урок», месенджер Вайбер

ZOOM

Гугл клас

8

Англ. мова

Укр. мова

Алгебра

Руханка

Географія

 

Зар. літер.

Труд. Навчання

Геометрія

Руханка

Хімія

Хімія

Укр. мова

Руханка

Історія України

Географія

Геометрія

Руханка

Всесв. історія

Алгебра

Зар. літер.

Укр. літер.

Руханка

Освітня платформа «На урок», месенджер Вайбер

ZOOM

Гугл клас

             

9

Біологія

Алгебра

Географія

Фізкультура

Основи здоров’я

Англійська мова

Геометрія

Алгебра

Фізика

Українська мова

Зарубіжна літ-ра

Фізика

Хімія

Історія України

Українська літ-ра

Фізкультура

Українська мова

Мистецтво

Англійська мова

Хімія

Геометрія

Українська мова

Українська література

Історія України

Всесвітня історія

Трудове навчання

Правознавство

Освітня платформа «На урок», месенджер Вайбер

ZOOM

Розклад уроків 

Молодіжної загальноосвітньої школи-саду І-ІІ ступенів №40 

(для учнів 1-4 класів)

2020/2021 н.р.

 

Клас

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

 

1

ЯДС

Англійська мова

Математика

Українська мова (читання)

Фізкультура

Українська мова (читання)

Українська мова (письмо)

Математика

Фізкультура

Мистецтво

Українська мова (читання)

Англійська мова

Українська мова (письмо)

Математика

ЯДС

Українська мова (письмо)

Технології і дизайн

Мистецтво

Українська мова (письмо)

Математика

Українська мова (читання)

Фізкультура

ЯДС

 

Освітня платформа «На урок»

ZOOM

Гугл клас

 

 

2

Українська мова (читання)

Математика

Англійська мова

Українська мова (письмо)

ЯДС

Українська мова (читання)

Математика

Українська мова (письмо)

Інформатика

ЯДС

Українська мова (читання)

Математика

Англійська мова

Українська мова (письмо)

Фізкультура

ЯДС

Математика

Фізкультура

Мистецтво

Мистецтво

Українська мова (письмо/читання)

Англійська мова

Математика

Фізкультура

ЯДС (Технології і дизайн)

 

 

 

 

Освітня платформа «На урок»

ZOOM

Гугл клас

 

3

Літературне читання

Українська мова

Математика

Англійська мова

Фізкультура

Літературне читання

Українська мова

Математика

ЯДС

Інформатика

Літературне читання

Українська мова

Англійська мова

Математика

ЯДС

Фізкультура

 

ЯДС

Математика

Технології і дизайн

Мистецтво

Мистецтво

Літературне читання

Українська мова

Англійська мова

Математика

Фізкультура

 

 

 

 

Освітня платформа «На урок»

ZOOM

Гугл клас

4

Літературне читання

Українська мова

Математика

Я у Світі

Фізкультура

Індив. заняття

Українська мова

Англійська мова

Математика

Природознавство

РПМ

 

Літературне читання

Українська мова

Математика

Інформатика

Фізкультура

Основи здоров’я

Трудове навчання

Літературне читання

Образотворче мистецтво

Фізкультура

Англійська мова

Українська мова

Математика

Музичне мистецтво

Природознавство

Освітня платформа «На урок»

ZOOM

Гугл клас

 

 

Україна продовжить адаптивний карантин до 31 липня 2020 року. 

 

     В умовах карантину у Молодіжній загальноосвітній школі-саду І-ІІ ступенів №40 Херсонської міської ради проводяться наступні  заходи:  проведення інформування здобувачів освіти та працівників щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання, профілактичних та дезінфекційних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

 

 

ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ 2020 ВІДБУДЕТЬСЯ ОНЛАЙН

VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест цього року відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня на сайті фестивалю www.childrenkinofest.com. Як і завжди, фільми програми можна буде подивитись безкоштовно. Покази конкурсної програми триватимуть протягом 7 днів, переглянути їх можна буде у будь-який зручний час. Фільм-ретроспектива та роботи фіналістів конкурсу дитячих короткометражних фільмів, які входять до складу позаконкурсної програми, будуть доступні для перегляду як спецподії за розкладом – протягом одного дня. 

«Карантинні обмеження не дають змоги провести фестиваль так, як ми звикли – у понад 20 містах України, з повними залами на тисячі та сотні маленьких глядачів. Але це не тільки виклики, а й неймовірні можливості – Совеня Чарлі та Чілдрен Кінофест цього року можуть завітати у кожен український дім» – коментують перенесення фестивалю в онлайн-формат організатори. 

До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа: у попередні роки ця секція представила ретроспективи першовідкривачів зі світу кіно – Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, Лотти Райнігер, Жоржа Мельєса та братів Люм’єр. Програму фестивалю буде оголошено у середині травня. 

Фільм, який стане переможцем цьогорічного Чілдрен Кінофесту, як і завжди, обере аудиторія – після перегляду фільмів конкурсної програми глядачам буде запропоновано оцінити свої враження. 

У рамках фестивалю вже вчетверте відбудеться Конкурс дитячих фільмів. За традицією, переможців визначать журі українських кінематографістів – продюсерка та директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, зірка серіалу «Перші ластівки» актор Максим Самчик і аніматор Олег Маламуж, автор стрічки-переможця 6-го Чілдрен Кінофесту «Викрадена принцеса». Глядачам показу дитячих короткометражних фільмів також запропонують проголосувати онлайн та обрати переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій» – автори найкращого фільму у цій категорії отримають 10 000 гривень.

Четвертий конкурс дитячих фільмів, оголошений восени 2019 року, зібрав понад 220 заявок з усієї України. З них буде відібрано по 5 фіналістів у двох категоріях – від 7 до 10 років і від 11 до 14. Лідерами за кількістю заявок стали Київська, Харківська, Дніпропетровська та Львівська області. Фіналістів буде оголошено 19 травня.

Почесним послом фестивалю у 2020 році став музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк. 

VІІ Чілдрен Кінофест відбудеться онлайн з 29 травня по 7 червня 2020 року на сайті фестивалю www.childrenkinofest.com. Місія фестивалю – розвивати в Україні традицію спільних сімейних переглядів кіно, залучати дітей до створення кінофільмів. Усі покази – безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті. 

 

 

 

21 травня 2020 року на Херсонщині пройде щорічна обласна акція до Всесвітнього Дня вишиванки, ініціатором якої є Херсонський обласний центр народної творчості. Запрошуємо долучитись до акції і прикрасити у традиційні орнаменти вишиванок будівлі та присадибні ділянки, приватні будинки, подвір’я.

      Ще можуть бути як вишиті рукотвори, так і друковані банери, розтяжки, мальовані орнаменти, оздоблення квітників у вигляді традиційної вишивки, декорування клумб кольоровим гравієм у вигляді орнаменту та інше.

Тих, хто хоче долучитися до акції, закликають викладати фото на своїх сторінках у Facebook та надсилати на електронну адресу Херсонського обласного центру народної творчості.

       В попередні роки у День вишиванки, який відзначається у третій четвер травня, в містах України проходили паради вишиванок та інші масові заходи. Наразі такий формат святкування неможливий.

  Можна  присвятити карантинний період дослідженню власного роду. Формування дерева роду - не тільки захоплива справа, це - вкрай важлива складова повернення історичної пам’яті цілого народу. Розпитайте у старших родичів про своїх пра-пра, звідки вони родом, ким були і які насправді мали прізвища.  Ви відкриєте для себе багато несподіваних фактів про примусові переселення, зросійщення, участь у визвольній боротьбі, репресіях, втратах родини під час голодоморів. Разом з тим, ви відшукаєте у своїх родоводах і видатних науковців, лікарів, митців, військових - родичів, які насправді були героями свого часу.

    Цього року наші інструкції на День вишиванки прості: просимо з вечора підготувати вишиту сорочку, вранці прокинутися в гарному настрої, заварити свій улюблений ранковий напій, одягнути вишиту сорочку, зробити гарні фото та викласти їх у соцмережі з написом #деньвишиванки2020 або #деньвишиванкиденьродоводу».

 

 

   Щорічно 18 травня в Україні відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

У цей день в державі вшановують памʼять про понад 110 тисяч кримських татар – корінного населення Кримського півострова і однієї з титульних націй України, які загинули під час й у декілька місяців після депортації кримськотатарського народу 1944 року. Зазначеною постановою події 44-го року визнано геноцидом кримськотатарського народу.

Депортація кримських татар з півострова під час Другої світової війни почалася 18 травня 1944 року і тривала до початку червня. Підставою для цього стали претензії в нібито “масовій зраді та колабораціонізмі” під час окупації фашистськими військами.

За офіційними даними радянської влади, були депортовані понад 183 тис. кримських татар, за татарським джерелами – понад 228 тисяч, з яких половина не витримала тяготи депортації.

У цей день весь світ згадує жахливі події 1944-го року, коли, за вказівкою вождів тоталітарного режиму, примусово депортували у віддалені регіони Радянського Союзу кримських татар, а з ними й представників інших національних меншин. Біль кримськотатарського народу – це наш спільний біль. Біль десятків тисяч кримських татар, які ніколи так і не повернулися до рідного Криму.

Однак, історія повторилась… Після віроломної окупації Криму Росією навесні 2014 року 18 травня відзначають також як День боротьби за права кримськотатарського народу.

 

 

Кабінет міністрів прийняв рішення про подовження карантину до 11 травня. Онлайн-трансляцію вів телеканал "112 Україна".

Також уряд прийняв рішення про послаблення карантину. В Україні дозволили перевезення у міському транспорті людей, які бажають стати донорами крові. Крім того до роботи залучатимуть окремі категорії працівників без обов'язкового проходження практичного огляду, термін якого припав на період карантину. 

"Тобто ми кажемо про певні категорії працівників, які зобов’язані проходити медичний огляд, але, на жаль, в умовах карантину вони не мають змоги це робити, тому ми дозволяємо пройти пізніше", - сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що до 11 травня в Україні необхідно збільшити кількість тестувань на коронавірус, покращити забезпечення лікарень, а також запровадити електронний контроль самоізоляції замість обов'язкової обсервації. Контроль за особами, які повинні перебувати на самоізоляції, буде здійснений за допомогою додатку "Дія".

У випадку покращення ситуації в Україні щодо коронавірусу, вже 11 травня уряд зможе прийняти рішення про відкриття парків, скверів та закладів торгівлі непродовольчими товарами.

ДО УВАГИ!!!

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Українівін триватиме до 22 травня 2020 року.

Таке рішення було прийняте сьогодні, 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.“Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Українці зможуть знову ходити в парки та сквери, запрацюють перукарні, буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами. Однак для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року”, – пояснила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Календар навчання виглядатиме так:

  • до 31 травня триватимуть заняття;
  • до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
  • до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
  • упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.

Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після складання ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року.  

Попередньо МОН повідомляло, що цьогоріч державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів скасована.

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.

Уся інформація, пов'язана зі змінами в системі освіти через карантин, зібрана на окремому ресурсі - mon-covid19.info

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

МОЛОДІЖНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-САД І-ІІ СТУПЕНІВ № 40 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

вул. Мічуріна, 6, сел. Молодіжне, м. Херсон, 73487, тел. (0552) 36-11-36,е-mail shkolacad40@ukr.net

 

Н А К А З

 

 

від  12.03.2020                                                                                              № 35-о

 

Про запобігання поширенню

короновірусом 2019 – nCoV

у школі-саду

 

      На виконання наказів управління освіти Херсонської міської ради від 11.03.2020 № 54-Т «Про вжиття профілактичних заходів в закладах освіти міста Херсона», від 12.03.2020 № 58-Т «Про запобігання поширенню короновірусом 2019 - nCoV  в закладах освіти міста» , з метою упередження загострення епідемічної ситуації в школі-саду

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Тимчасово призупинити освітній процес у Молодіжній загальноосвітній школі-саду І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради :

- шкільному підрозділі з 13.03.2020 по 03.04.2020 року;

- у дошкільній групі до з 16.03.2020 по 03.04.2020 року.

2. Заборонити відвідування  закладів освіти здобувачами та проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб.

3. Заступнику директора з виховної роботи Наталії ГАВАНОВСЬКІЙ:

3.1. 12.03.2020 року провести  цільовий інструктаж з безпеки життєдіяльності з педагогічними працівниками, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об'єктах тощо.

3.2. До 13.03.2020 року у всіх доступних місцях розмістити пам’ятки профілактичного змісту щодо грипу та ГРВІ, оголошення для батьків.

4. Класним керівникам 12.03.2020 року провести з учнями та їх батьками цільовий інструктаж з безпеки життєдіяльності, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об'єктах тощо.

5. Вихователю дошкільної групи Олені КУЛИК 13.03.2020 року провести з батьками вихованців цільовий інструктаж з безпеки життєдіяльності, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об'єктах тощо.

6. Учителям-предметникам забезпечити опанування навчального матеріалу дистанційно.

7. Завідуючому господарством Сергію ЛЕЩЕНКУ:

7.1. 12.03.2020 провести з технічними працівниками цільовий інструктаж з безпеки життєдіяльності, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об'єктах тощо.

7.2. Під час тимчасового призупинення занять забезпечити безперебійне тепло-,  енерго-, водопостачання та водовідведення в школі-саду.

7.3. Забезпечити надійну роботу діючих вентиляційних систем та ліквідацію протягів в школі-саду.

7.4. Про факти призупинення тепло-, енерго-, водопостачання та водовідведення, виникнення аварій на опалювальній системі  невідкладно повідомляти адміністрацію закладу та штаб при управлінні освіти  (тел. 35-42-09). При виникненні аварійної ситуації вживати відповідні заходи. 

7.5. Забезпечити збереження майна та організувати чергування обслуговуючого персоналу. Узяти під особистий контроль роботу сторожів.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор школи – саду                                                    Тетяна ВАСЮНІНА


     34 роки тому, 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа – Чорнобильська аварія. Минають роки тільки біль від тих ран не зникає. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів аварії наслідки від радіаційного забруднення вдалося локалізувати. Тільки багато ліквідаторів за це заплатили власним життям і здоров’ям. В Чорнобиль їхали посланці багатьох професій: інженери, залізничники, будівельники, водії, крановщики, різноробочі. У всіх них стала одна професія—ліквідатор.  Їхнє професійне свято ми відзначаємо 14 грудня. Тільки як можна забути тих, хто перший вступив в бій з невидимим ворогом – радіацією. Лише протягом одного  місяця за різними даними після Чорнобильської катастрофи від отриманого опромінення загинуло від 30 до 200 пожежників і працівників АЕС.
Серед сотень і тисяч ліквідаторів аварії, була чимала кількість наших земляків, які ризикуючи своїм здоров'ям та життям значно зменшили масштаби цієї трагедії.

Схилімо у скорботі свої голови перед тими, кого немає в живих, хто загинув, долаючи наслідки техногенної катастрофи.

Дякуємо всім, хто усвідомлено й жертовно віддав своє здоров’я, виконуючи обов`язок перед рідною землею і рідним народом.

Хай завжди поруч з героями буде людська подяка за їх добрі справи!

Щиро бажаємо всім  міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, добра і злагоди.

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Цікавою є історія походження цього свята. Вона пов’язана з ім’ям Джона Мортона – адміністратора штату Небраска на півночі американського континенту, який наприкінці ХІХ століття, переїхавши до цього штату, звернув увагу на факт, що поодинокі дерева пустельної території прерії штату вирубували для будівництва житлових будинків та їх опалення. Джон Мортон запропонував проведення дня, присвяченого благоустрою, із заохоченням призами тих, хто посадить найбільше дерев. Лише за один день було висаджено понад 1 млн дерев. Після цього у 1882 році в штаті Небраска 22 квітня було проголошено офіційним святом – Днем Дерева.

Україна прагне стати повноцінним учасником передових світових процесів і реформування економіки з урахуванням екологічних аспектів. Дбайливе ставлення до природи, навколишнього природного середовища – важливий крок на цьому шляху.

Для забезпечення істотного поліпшення стану довкілля, поєднання зусиль державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, установ, широких верств населення у вирішенні екологічних завдань, відродження традицій українського народу щодо шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища в країні щороку у квітні–травні протягом місяця проводять заходи з озеленення та благоустрою територій.

 

 

   Великдень — найважливіше із 12 християнських щорічних свят. Навіть ті, хто не сповідує християнство, дотримуються українських традицій святкування. Великдень: свято, в якому переплітаються українська історія та культура.  Це свято має щороку нову дату. У 2020 році Великдень святкують 19 квітня, якщо говорити про православних християн. Які ж традиції прийшли до нас ще з язичницьких часів? Паска – це такий традиційний сонячний калач, який випікали для піднесення у жертву сонячним язичницьким божествам. Писанки — також існували ще до хрещення русі. Найстаріша знайдена на території писанка, була намальована ще у ІХ столітті. І не дивно — адже у наших пращурів яйце завжди асоціювалось із сонцем та зародженням нового життя. Величальні пісні, веснянки та гаївки — завжди були магічним закликом до весни та сонця! Більш сучасні весняні пісні містять у собі рядки про Воскресіння Христа та прославляння Бога, але раніше про це не було жодної згадки — у традиційних гаївках йдеться про нове життя, природу, весну. Освячення кошика із “підношеннями” існували і раніше, як жертвоприношення богам. Навіть склад кошиків був той же, адже випічка, м’ясо, молочні продукти та хрін — все це складові щоденного раціону українців тих часів.

     Як відсвяткувати особливий Великдень 2020 року під час карантину? Головне — це усвідомити, що ми пропускаємо якість традиційні обряди святкування лише у цей період, коли здоров’я значно важливіше. Похід в церкву, освячення кошика з продуктами чи походи в гості до родичів — все, що важливе для вас, ще повториться у 2021 році. Але, щоби дожити до нього здоровими, потрібно дотримуватися всіх правил карантину. Аби відсвяткувати Великдень із гарним настроєм, можна: власноруч зробити паску та інші традиційні страви Великодня. Разом з родиною розмальовувати святкові писанки. Немає змоги поїхати в інше місто до бабусі з дідусем? Не можете навідатися до батьків чи найкращих друзів? Карантин відірвав вас від рідних людей, з якими ви хотіли розділити це свято? Завдяки сучасним пристроям та швидкому інтернету — цю проблему можна вирішити. Подзвоніть найближчим людям по відеозв’язку, наприклад, у Skype. Покладіть ноутбук чи планшет на стіл, а вони нехай зроблять те саме. Так можна влаштувати святкову вечерю: на відстані, але разом. Чудовий спосіб провести час із тими, з ким хочеш, навіть не виходячи з дому. Цьогоріч потрібно відповідально ставитися до власного здоров’я, але й не опускати руки та не сумувати під час свята. Бо, всі ці складнощі тимчасові, а після них ми обов’язково зустрінемо весну як слід — довгими прогулянками під теплим сонцем.


     Навіть якщо в Україні оголошено карантин, ніхто не скасовував День сміху, також відомий як День дурня. Щороку у світі його відзначають саме 1 квітня. Пожартувати над родичем чи другом можна, не виходячи з дому: в інтернеті, телефоном чи просто в межах помешкання. Як це зробити?

Як розіграти друзів телефоном

Дзвінок із невідомого номера:

– Добрий день, а у вас нашого кота Васьки немає?

– Ні!

– Якщо побачите його, погодуйте, будь ласка, котлеткою!

Хвилин через 10 – 15 дзвонить хтось інший і каже:

– Здрастуйте, я кіт Васька, мене ніхто не шукав?

***

Дзвінок подруги:

– Здрастуйте, вам телефонують з телевізійного магазину. Вам телевізор не потрібен?

– Ні!

– Ну, тоді ми зараз приїдемо.

– Навіщо?!

– За телевізором.

 

 

 

 

МОЛОДІЖНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-САД І-ІІ СТУПЕНІВ № 40 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

від 03.04.2020                                                                                                                   45-о

 

 

Про переведення в режим

надзвичайної ситуації

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 26.03.2020 № 289 «Про переведення територіальної підсистеми єдиної держваної системи цивільного захисту Херсонської області в режим надзвичайної ситуації», наказу управління освіти Херсонскої міської ради від 02.04.2020 року № 62-Т та у зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Перевести Молодіжну загальноосвітню школу-сад І-ІІ ступенів №40 Херсонської міської ради  до дій функціональної підсистеми навчання дітей дошкільного віку та учнів ( з питань безпеки життєдіяльності) у режим надзвичайної ситуації  до 30.04.2020.

2.      З  01.04.2020  року на час карантину :

 2.1. забезпечити  переведення  працівників  школи   на роботу в гнучкому та дистанційному режимі.

     2.2. Відтермінувати проведення засідань атестаційних комісій, нарад та інших колективних заходів до стабілізації ситуації, за потреби забезпечувати їх проведення в онлайн режимі.

      2.3. Забезпечити режим підвищеної готовності підсистем навчання здобувачів освіти та працівників діям у надзвичайних ситуаціях відповідно до підпункту 2 пункту 13 Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (із питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2016 року № 1400, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 грудня 2016 року за № 1623/29752.

3. Всім   педагогічним працівникам   школи:

3.1.Організувати освітній процес (навчальні заняття, консультації тощо) з використанням технологій дистанційного навчання,  відповідно   до   структури  2019-2020  навчального  року.

3.2. При організації дистанційного навчання керуватись Положенням про дистанційне навчання, затвердженого наказом МОН України від 25.04.2013 № 466, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 квітня 2013 р. за  № 703/23235 (із змінами).

 3.3..При   організації   освітнього  процесу   в  школі  керуватись  листом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2020 року № 1/9-173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину». 

3.4. Інформувати здобувачів освіти   щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

4. Всім   працівникам  школи    забезпечити виконання рішень місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки на надзвичайних ситуацій при Херсонській міській раді в межах компетенції.

5.  Завідуючому господарством Лещенку С.О. організувати роботу відповідних служб щодо підтримання інженерних споруд, мереж, комунікацій , охорони    школи.

5.1. Скласти графік роботи технічних працівників з урахуванням профілактичних та дезінфекційних заходів.

6. Неухильно дотримуватися вимог наказу МОНУ від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню короно вірусу-2019-nCoV

6. Розмістити даний наказ на сайті  школи.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи-саду                                       Тетяна ВАСЮНІНА

 

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

МОЛОДІЖНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-САД І-ІІ СТУПЕНІВ № 40 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

вул. Мічуріна, 6, сел. Молодіжне, м. Херсон, 73487, тел. (0552) 36-11-36,е-mail shkolacad40@ukr.net

 

________________________________________________________________________________________

 

Н А К А З

 

 

від  30.03.2020                                                                                              № 44-о

 

Про продовження обмежувальних

заходів у школі-саду  у період карантину

 

На виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради від 30.03.2020 № 61-Т «Про продовження обмежувальних заходів у закладах освіти міста у період карантину», з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Продовжити у Молодіжній загальноосвітній школі-саду І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради тимчасове призупинення освітнього процесу до 24 квітня 2020 року.

2. Запровадити гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників школи-саду відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04.10.2006 № 359.

3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Олені СНАЦЬКІЙ:

3.1. Внести зміни до освітньої програми, спрямовані на виконання державного стандарту в повному обсязі.

3.2. З 06.04.2020 продовжити організацію освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання.

3.3. До 03.04.2020 розмістити на веб-сайті школи-саду графіки проведення консультацій, відео-уроків тощо для ефективної взаємодії з учасниками освітнього процесу.

4. Педагогічним працівникам:

4.1. Розробити індивідуальний план роботи на період з 06 по 24 квітня 2020 року. У плані вказати вид діяльності вчителя відповідно до навантаження, враховувати заходи щодо забезпечення проведення навчальних консультацій за допомогою дистанційних технологій.

4.2. Індивідуальні плани надіслати на електронну пошту заступника директора з навчально-виховної роботи Олени СНАЦЬКОЇ для перевірки та погодження до 03.04.2020.

4.3.  При визначенні доцільності, характеру, змісту та обсягу домашніх завдань враховувати індивідуальні особливості учнів та педагогічні вимоги.

5. Завідуючому господарством Сергію ЛЕЩЕНКУ забезпечити проведення комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у школі-саду.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи-саду                                                       Тетяна ВАСЮНІНА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

МОЛОДІЖНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-САД І-ІІ СТУПЕНІВ № 40 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

вул. Мічуріна, 6, сел. Молодіжне, м. Херсон, 73487, тел. (0552) 36-11-36,е-mail shkolacad40@ukr.net

 

________________________________________________________________________________________

 

Н А К А З

 

 

від  16.03.2020                                                                                              № 42-о

 

Про запровадження дистанційної

роботи на період карантину

 

      Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020  № 211, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Запровадити у Молодіжній загальноосвітній школі-саду І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради  з 16.03.2020 по 03.04.2020 року дистанційну роботу на дому для педагогічних працівників:

- ВАСЮНІНОЇ Тетяни Павлівни, директора, вчителя зарубіжної літератури;

- СНАЦЬКОЇ Олени Миколаївни, заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя математики;

- ГАВАНОВСЬКОЇ Наталії Григорівни, заступника директора з виховної роботи, вчителя хімії, біології, природознавства, основ здоров’я;

- ДУНСЬКОЇ Катерини Михайлівни, вчителя української мови та літератури, педагога-організатора;

- ЗАХАРЧУК Каріни Олексадрівни, вчителя англійської мови, зарубіжної літератури;

- ШУРИГІНОЇ Людмили Леонідівни, вчителя музичного мистецтва, музичного керівника дошкільної групи;

- НІКІТЮК Тетяни Сергіївни, вчителя трудового навчання, образотворчого мистецтва;

- АБРАМЕНКО Яни Олегівни, вчителя географії;

- ТЕРЕЩЕНКО Катерини Анатоліївни, вчителя початкових класів;

- ВОЙТКО Тетяни Олександрівни, вчителя початкових класів;

- ПРИТУЛИ Оксани Олександрівни, вчителя початкових класів;

- БУЛИЖИНОЇ Наталії Олександрівни, вчителя початкових класів;

- ПАНФІЛОВОЇ Дар’ї Олегівни, практичного психолога, педагога-організатора;

- КУЛИК Олени Володимирівни, вихователя дошкільної групи;

- ДОБРИНЧУК Галини Степанівни, бібліотекаря.

2. Встановити чергування відповідно до графіків роботи, визначених Правилами внутрішнього трудового розпорядку для технічних працівників:

- ЛЕЩЕНКА Сергія Олексійовича, завідуючого господарством;

- РІЯ Богдана Миколайовича, робітника по обслуговуванню будівель і споруд;

- ХАРІТОНЕНКОВОЇ Ольги Йосипівни, помічникавихователя;

- СІБІКОВСЬКОЇ Наталії Володимирівни, кухаря;

- ГОРЕЦЬКОЇ Тетяни Миколаївни, підсобного робітника;

- БУЛИЖИНОЇ Ірини Вікторівни, секретаря-друкарки;

- ФОМІНОЇ Валентини Петрівни, двірника;

- НАГАЙ Надії Никифорівни, прибиральниці службових приміщень;

- ФОМЕНКО Наталії Анатоліївни, прибиральниці службових приміщень;

-  МИСЕЛЮК Ірини Володимирівни, прибиральниці службових приміщень;

- СТЕШЕНКА Олександра Миколайовича, сторожа;

- КСЕНЧАКА Миколи Яковича, сторожа;

- БІЛОКОНЯ Андрія Івановича, сторожа.

3. Упродовж робочого часу, визначеного Правилами внутрішнього трудового розпорядку, працівники зобов’язані:

3.1. Виконувати обов’язки, передбачені Посадовою інструкцією.

3.2. Відповідати на дзвінки директора та його заступників.

3.3. Перевіряти електронну пошту та відповідати на листи.

3.4. Організувати та проводити навчальний процес за допомогою дистанційних технологій.

3.5. Складати або корегувати навчальні плани, готувати навчальні матеріали (презентації, стенди, плакати тощо), писати конспекти.

3.6. Керувати дистанційним навчанням учнів: задавати домашнє завдання та перевіряти його через електронну пошту, надсилати тести для перевірки знань учнів.

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Олені СНАЦЬКІЙ, заступнику директора з виховної роботи Наталії ГАВАНОВСЬКІЙ, завідуючому господарством Сергію ЛЕЩЕНКУ тримати на контролі дотримання працівниками вимог пункту 3 цього наказу та ініціювати питання щодо вжиття заходів за дотриманням режиму дистанційної роботи на дому.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи-саду                                                             Тетяна ВАСЮНІНА