У рамках місячника правового виховання з вихованцями дошкільнолї групи проведено правову хвилинку " Знай свої права", в ході якої дітлахи переглянули в ілюстрованому вигляді Конвенцію про права дитини.

Шановні учасники освітнього процесу!

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (із змінами, внесеними згідно з Законом від 02.10.2018 року № 2576-VIII), наказу управління освіти  від 07.05.2021 № 82-Т «Про завершення 20202021 навчального року та організацію літнього оздоровлення дітей у закладах дошкільної освіти міста»,відповідно до заяв батьків, з метою забезпечення організованого завершення навчального року та належної підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії у 2021 році, дотримання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей з 01.06.2021  по 31.07.2021 року розпочати в дошкільній групі оздоровчий період.

 

2021 – 2022 навчальний рік в дошкільній групі розпочнеться 01.08.2021

З великою радістю долучилися до святкування Дня вишиванки  вихованці дошкільної групи. Серце переповнялося радістю та гордістю за наших маленьких україночок та українців, коли садок замайорів різномаїттям кольорових вишиванок. Цього дня діти прийшли на свято вишиванки у барвистих сорочках. У  святковій залі лунали українські пісні, вірші, діти водили хороводи, виконували запальні українські таночки. Протягом дня з дітьми проводились цікаві заняття, присвячені ознайомленню з українською вишиванкою, традиціями її створення та носіння, з історією української вишивки, про значення кольорів та символів.

Як добре, що з’явилося ще одне свято, яке об’єднує всіх українців. Проводячи такі заходи, ми вчимо дітей пам’ятати про своє коріння, виявляти бажання гідно носити вишиванки, любити Україну, єднатися, бо ми всі – одна родина. Бережімо, пам’ятаймо та пропагуємо українську вишиванку, єдину і неповторну. Адже ми українського роду, а йому нема переводу.

   14 травня у дошкільній групі Молодіжної загальноосвітньої школи – саду І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради пройшло спортивне свято «Крок до Олімпу.  Атмосфера радості, азарту, спортивного духу панувала на дитячому святі. Малеча із задоволенням взяла участь у спортивних естафетах, змаганнях, іграх, музично-спортивних композиціях. Змагання пройшли у дружній та теплій атмосфері. А найголовніше, цей день запам’ятався малюкам святковим радісним настроєм, спортивним запалом та позитивними емоціями

                                                       «Великоднє диво – писанка»

         Великдень – одне з найбільших та шанованих після Різдва християнських свят, тому малята школи – саду разом з вихователем  з радістю та натхненням готувалися до нього.

Діти розповідали вірші про весну, свято Пасхи, Україну.

Та найбільше сподобалось дітлахам розписувати фарбами «паперову» писанку  та створити Пасхальне дерево, і «справжню» - яєчним білком з допомогою серветок.

На завершення свята діти поласували смачною паскою!

За народним повір'ям в ці святкові дні радіє небо і земля. І є в ці дні така мить, коли відкривається небо, щоб почути і виконати одне заповітне бажання кожної людини.

                          Отож, мрійте і ваше бажання обов'язково буде почутим!

 

 

З 22 по 26 лютого 2021 року в дошкільній групі Молодіжної загальноосвітньої школи – саду І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради проведено тиждень безпеки життєдіяльності під назвою «Сірники не чіпай – вогонь не закликай».  

Метою проведення тижня було поліпшення якості освітньої роботи  з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування в кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят, вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час пожежі.

Протягом тижня проведено наступні заходи:

- дидактичні, сюжетні, театралізовані, ігри з елементами безпеки життя;

- конкурси;

- естафети;

- прогулянки;

- читання творів художньої літератури відповідно до тематики;

- аналіз небезпечних ситуацій та правил поведінки.

Упродовж тижня велася робота з батьками через групове та індивідуальне консультування.

 

 

До уваги!!!

з 04 січня 2021 року продовжила роботу дошкільна група Молодіжної загальноосвітньої школи-саду І-ІІ ступенів №40 Херсонської міської ради.

 Прийом вихованців до закладу здійснюється з сувором  дотриманням карантинних вимог.Проведено позачерговий інструктаж з працівниками, батькаами дитячого дошкільного закладу щодо проведення протиепідемічних заходів для запобігання виникнення та розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) в дитячому дошкільному закладі..

На передодні свята Святого Миколая, наші найменші вихованці порадували нас і своїх батьків своїми талантами. Діти співали пісень, водили хоровод за що отримали подарунки!

                                                     Ходить осінь по садах

                                                     Ходить усміхається

                                                     Ніби в казці швидко так

                                                     Кольори міняються

      Під таким гаслом, з урахуванням умов карантину,  пройшло свято Осені у дошкільній групі Молодіжної ЗОШ-саду № 40 Херсонської міської ради. Усі дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками. Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить  мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці.

Свято в дитячому садку - це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів! Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, і можливості бігати по калюжах в гумових чобітках.

 

      Осіннє свято в дитячому садочку було веселе, яскраве і захопливе. Вихованці отримали багато позитивних  емоцій, а  на завершення Осінь усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.

          У 2020-2021 навчальному році, у  дошкільній групі школи-саду працюють  два гуртка на безоплатній основі.

Щовівторка та щочетверга з 15.40- до 16.10 вихователь групи Кулик Олена Володимирівна  розвиває природні задатки, загальні та спеціальні здібності дитини, впевненність у своїх силах та у можливості досягки успіху.

Щоп’ятниці- "Веселі нотки" з 15.40 - 16.10, керівник Шуригіна Людмила Леонідівна

 27 вересня традиційно всі заклади дошкільної освіти святкують своє професійне свято - День дошкілля! Так і наш заклад сьогодні приймав щирі привітання від наших вихованців.

З Днем Дошкілля вітає Україна,
Усіх, хто світлом простеляє путь,
Для кого головне в житті - Дитина,

                                                   Її освіта і духовна суть.

Хто до дітей приходить не на службу-
На добру зустріч з нашим майбуттям,
Хто їм несе щодня любов і дружбу
І просто віддає своє життя!

Ранок кожного школяра та вихованця  має починатися із зарядки, Ранкова гімнастика є цінним засобом оздоровлення і виховання дітей. Під час систематичних занять ранковою гімнастикою пропадає сонливий стан, з'являється відчуття бадьорості, настає емоційний підйом, підвищується працездатність .

Методична робота спрямована на виконання завдань Закону України "Про дошкільну освіту” та Базового Компоненту дошкільної освіти.

Педколектив школи-саду працює над всебічним загальним розвитком вихованців відповідно до їхніх потенційних можливостей, формування базису особистісної культури: самообслуговування, комунікації, пізнавальної мотивації, бажання і вміння вчитися.

Головним напрямком діяльності  вихователя були і залишаються: охорона, зміцнення здоров`я дітей, забезпечення необхідних умов для їх фізичного та психічного розвитку.

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJ2-31j4oXT48JqFsFm6fSumNBjYVozcd перегляд мультфільмів для дітей

Про Тимчасовий алгоритм дій працівників дошкільних закладів з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції

Провести позачерговий інструктаж працівників дитячого дошкільного закладу щодо проведення протиепідемічних заходів для запобігання виникнення та розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) в дитячому дошкільному закладі.

 1. Перед відкриттям навчального закладу проводиться генеральне прибирання з використанням дозволених Міністерством охорони здоров’я України дезінфекційних засобів та кварцування і провітрювання приміщень.
 2. Перед початком зміни проводиться температурний скринінг усім працівникам закладу дошкільної освіти. Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань, не допускаються до виконання обов’язків. За можливості, температурний скринінг проводити за допомогою безконтактних засобів вимірювання.
 3. Температурний скринінг дітей проводять при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал.
 4. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань:
 • при проведенні початкового температурного скринінгу – не допускаються до відвідування;
 • при поточному скринінгу – ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків. При ізоляції важливо не допустити тривожних відчуттів у дитини та враховувати її психологічний стан.
 1. Ранкове приймання дитини до дошкільного навчального закладу проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі. Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску (у тому числі саморобну), так, щоб були покриті ніс та рот. Очікування на території повинно бути обмежено.
 2. На вході до закладу організовується місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів. Доцільно розмістити яскравий вказівник (банер) про необхідність та плакат із технікою обробки рук антисептиком.
 3. Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, обробка рук антисептиком, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо) проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників дошкільного закладу.
 4. На період карантину забороняється:
 • використання багаторазових (тканинних) рушників;
 • використання м’яких іграшок;
 • використання килимів з довгим ворсом;
 • перебування у вуличному взутті всередині приміщень;
 • проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів (відвідувачів).
 1. На період карантину рекомендується:
 • проводити додаткові ігри та вправи, які б доносили дітям важливість індивідуальних заходів профілактики та фізичного дистанціювання;
 • надавати пріоритет руханкам, іграм, що проводяться на відкритому повітрі;
 • переформатувати розміщення в кімнатах для занять таким чином, щоб забезпечити максимальне фізичне дистанціювання;
 • обмежити заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом;
 • обмежити заняття та ігри, що потребують використання значної кількості додаткового інвентаря;
 • обмежити сенсорні заняття та ігри (наприклад ліпка);
 • забезпечити адаптивне харчування, що дозволяє мінімізувати кількість дітей, що харчуються одночасно, або одночасно перебувають за одним столом.

11.Організувати навчання вихованців дошкільного закладу в ігровій формі методам захисту в умовах поширення вірусних інфекцій та методам самооцінки і контролю стану і рівня власного здоров’я з врахуванням вікових особливостей сприйняття інформації.

 1. Необхідно забезпечити максимальну ізоляцію всіх груп у ДНЗ з метою мінімізації контактів, спланувати маршрутизацію окремих груп та за можливості для кожної з них організувати окремий вихід.
 2. Інформувати батьків про заборону відвідування дітьми з підозрою на ГРВІ загальноосвітніх та  дошкільних  закладів, занять в закладах позашкільної освіти.
 3. Посилили контроль за дотриманням режиму миття рук. В дитячих дошкільних закладах забезпечити миття рук не менше 6-8 разів на день. Щоденно проводити п’ятихвилинки «Чисті руки» з вихованцями закладів освіти. Навчити дітей не торкатися брудними руками очей, носа чи рота.
 4. Доступ сторонніх осіб у заклад освіти забороняється, за винятком робіт, пов’язаних з освітнім процесом, господарськими потребами (ремонт, обслуговування обладнання тощо) та наданням медичної допомоги.
 5. У дошкільному навчальному закладі, за потреби, дозволяється присутність в роздягальні лише одного з батьків (чи іншого супроводжуючого родича/няні тощо).
 6. Проводити серед працівників закладів, членів батьківських комітетів профілактично-роз’яснювальну роботу з питань, пов’язаних з профілактикою коронавірусної хвороби (COVID19), а також грипу та ГРВІ, приділяючи особливу увагу здоров’ю дітей, в тому числі шляхом розміщення відповідних матеріалів на інформаційних стендах.
 7. Батьківські збори проводити онлайн.
 8. Максимально обмежити моногрупове проведення спортивних, культурно-масових та інших видовищних заходів (відвідування виставок, музеїв, концертів, змагань тощо) та заборонити міжгрупові заходи.
 9. Запровадити посилений протиепідемічний режим та забезпечити проведення вологого прибирання та дезінфекції приміщень в кінці робочого дня, а також регулярно провітрювати приміщення. Проводити дезінфекцію столів, столового посуду, спортивного та навчального інвентарю, іграшок. Забезпечити дотримання температурного режиму. Перед початком проведення масових заходів забезпечувати проведення дезінфекційних заходів та провітрювання приміщень. Необхідно систематично  проводити провітрювання, вологе прибирання, з використанням дозволених Міністерством охорони здоров’я України дезінфекційних засобів та кварцування приміщень, з дотриманням усіх вимог  техніки безпеки та чинного законодавства.  При проведенні дезінфекції приміщень особливу увагу звертати на обробку поверхонь меблів, дверних ручок.
 10. Посилити контроль за організацією питного режиму, звернувши особливу увагу на забезпеченість одноразовим або індивідуальним посудом та проведенням обробки кулерів і дозаторів.
 11. У випадку підозри на коронавірусну хворобу (COVID19), забезпечити ізоляцію вихованця/педагога/працівника до приїзду спецбригади. Із контактними учнями/педагогами/працівниками провести роз’яснювальну роботу щодо поведінки в умовах епідемічної ситуації захворюваності, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV (COVID19), а також донести цю інформацію їх батькам. У приміщенні ДНЗ, де перебувала особа з підозрою на захворювання, провести термінову дезінфекцію засобами, що дозволені законодавством до застосування та його кварцування і провітрювання.

23.Адміністрація дитячого дошкільного закладу  повинна забезпечити:

 • працівників п’ятиденним запасом засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів і організувати контроль за їх використанням;
 • навчання серед працівників щодо правил використання засобів індивідуального захисту, їх утилізації та контроль над дотриманням цих правил;
 • постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників в санвузлах;
 • інформування щодо встановлених обмежень та умов обслуговування при вході до закладу, при проведенні телефонних записів та на офіційних сторінках в мережі Інтернет та соціальних мережах;
 • дезінфекцію поверхонь не рідше, ніж кожні 2 години та відразу після закінчення занять;
 • вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних (в кінці зміни) засобів не рідше, ніж кожні 2 години та після закінчення робочого дня/зміни;
 • провітрювання приміщень протягом не менше 15 хвилин перед відкриттям та почергове провітрювання кімнат протягом дня;
 • централізований збір використаних ЗІЗ, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією;
 • недоступність контейнерів (урн) для використаних ЗІЗ, запасів дезінфікуючих засобів та засобів для прибирання для дітей;
 • тимчасове відсторонення від роботи осіб з групи ризику (особи, які досягли 60-річного віку, особи, які мають хронічні захворювання, що пригнічують імунітет).
 1. Працівники дитячого дошкільного закладу повинні:
 • регулярно мити руки з рідким милом або обробляти їх спиртовмісними антисептиками не рідше ніж раз на 2 години, та після відвідування громадських місць, використання туалету, прибирання, обслуговування тощо;
 • утримуватись від контактів з особами, що мають симптоми респіраторних захворювань – кашель, лихоманка, ломота в тілі тощо;
 • самоізолюватись у разі виникнення симптомів респіраторних захворювань.

 

 

 


Усіх діточок єднає  велике свято - День Незалежності! Цей день особливий для кожного – і для дорослих, і для самих малесеньких громадян нашої держави.

Вихованці дошкільної групи Молодіжної загальноосвітньої школи – саду І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради  разом з вихователем  підготували концерт, на якому читали вірші про державу, співали пісні.

Свято видалось радісним, натхненним, з глибоким відчуття патріотизму до рідної  Батьківщини, сприяло  усвідомленню того, що таке любов до рідної країни, до свого народу.

Такі заходи сприяють  формуванню у дітей шанобливого ставлення до власної країни, вихованню справжнього, всебічно розвиненого громадянина.

 

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

        з 03 СЕРПНЯ 2020 РОКУ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ  ДОШКІЛЬНА ГРУПА МОЛОДІЖНОЇ ЗОШ-САДУ І-ІІ СТУПЕНІВ №40 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. За результатами моніторингу в дошкільній групі є наявні 11 місць. На сьогодні зараховано до групи 14 вихованців.

Запрошуємо бажаючих зареєструватися в електронній черзі для відвідування групи.

Вас радужно в свої обійми  приймуть працівники школи-саду.

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ !

       Відповідно до рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 16.06.2020 № 213  "Про організацію роботи закладів дошкільної освіти міста у липні 2020 року", наказу управління освіти Херсонської міської ради від 20.07.2020 № 89-Т, наказу по школі-саду з 03 серпня 2020 року  відновлюється робота дошкільної групи Молодіжної загальноосвітньої школи-саду І-ІІ ступенів №40 Херсонської міської ради.

Пам`ятка для батьків, діти яких відвідують заклади дошкільної освіти під час карантину

Шановні батьки!

У зв’язку з відкриттям закладів дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину  прохання дотримуватись наступних правил:

 

1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка,  зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.

2. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: з 7.00 до 17.30: приводьте дитину до ЗДО своєчасно з 7.00 до 8.00, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей.

3. Ранковий прийом дітей буде здійснюватись вихователями на території ЗДО (на майданчиках кожної групи). Вранці та кожні чотири години протягом дня дітям буде проводитись температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками соматичних захворювань будуть відсторонені.

4. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на  території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог. Необхідно надавати вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.

5. У зв’язку з правилами та умовами адаптивного карантину в закладі буде проводитись систематична дезінфекція обладнання та приміщень, а тому батькам слід надавати медичному працівнику інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі , дезінфікуючі засоби та антисептики.

6. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, гаджети та інший матеріал (олівці, книги, тощо) окрім особистих речей: одяг, змінне взуття, паперові та вологі серветки, головний убір.

7. Надайте вихователеві свій достовірний мобільний номер телефону, або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо).  

8. З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи ЗДО (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте офіційний сайт закладу,  сторінку вихователя Вашої групи в Viber, де буде розміщено відповідну інформацію.

9. Для вирішення нагальних питань, отримання інформації стосовно роботи закладу звертайтесь до адміністрації  в телефонному режимі або он-лайн. Контактний телефон ЗДО:  (0552) 36-11-36 ;  e-mail:  shkolacsd40@ukr.net

10. Зверніть увагу на обмежене перебування дитини в громадських місцях.  Це є небезпечним для її ї  здоров’я, навіть під час послаблення карантину.                    

 

Шановні батьки! Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти власне здоров`я та здоров’я  дітей! Здоров`я дитини та кожної  родини  – це головне!

Вдячні за порозуміння!

 

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Адміністрація Молодіжної ЗОШ-саду І-ІІ ступенів №40 планує відновити навчально-виховний процес у дошкільній групі з 01.08.2020 року, за умови зняття обмежувальних заходів повязаних з КОВІД-19.

Прошу зазделегідь подбати про електронну реєстрацію на зарахування дитини до дошкільної групи.

                                                                                     З повагою адміністрація школи-саду

Шановні батьки!

                                                                                                        Нагадуємо!!

Прийом  до дитячого садочку лише за електронною реєстрацією на сайті школи  або  за допомогою секретаря в школі!!!

З повагою адміністрація закладу

Шановні батьки!

За результатами опитування з’ясовано, що  в червні- липні,  відсутня потреба у відкритті садочка.

З 01 серпня садочок розпочне свою роботу. Гостинно запрошуємо усіх бажаючих !

Шановні батьки!

Із засобів ЗМІ СТАЛО ВІДОМО, ЩО - Дитячі садки в Україні відкриються після запровадження 4 етапу виходу із карантину, тобто не раніше другої декади червня. Про це повідомили із Міністерства освіти у відповідь на запит видання «Соцпортал».

У відповіді Міносвіти нагадали, що уряд розробив п’ять етапів виходу з карантину. Відкриття навчальних закладів, у тому числі закладів дошкільної освіти, передбачено на четвертому етапі.

Нагадаємо, згідно плану виходу із карантину, кожен наступний етап буде запроваджений за умови, що упродовж 10 днів епідеміологічна ситуація буде покращуватися. За найбільш оптимістичним прогнозом четвертий етап може розпочатися 10 червня.

При цьому після карантину дитячі садки запрацюють за новими правилами:

-Батькам заборонять вхід у садок;

-Усі збори будуть проводити онлайн;

-Запровадять щоденні огляди вихованців;

-Регулярно будуть проводити дезінфекцію та провітрювання;

-Для кожної групи обладнають окремий вхід;

-Накладуть заборону на проведення загальних свята та на об’єднання груп.

Крім того, у дитсадках планують розробити алгоритм дій на випадок виявлення хворих.

Раніше Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зауважив, що 22 травня карантин не скінчиться

Керуючись законами України «Про освіту», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення,  « Про захист населення від інфекційних хвороб», на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р №211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусом 2019-n CoV, листів Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020р №1\9 -154, управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 11.03.2020р № 02-14-813/0/20/323, рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 12.03.2020 №9, наказу управління освіти №58-Т від12.03.2020р «Про запобігання поширенню короновірусом 2019-n CoV  в закладах освіти міста», ПРИПИНЕНО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС  В УСІХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ  З 16.03.2020 ДО ТЕРМІНУ ВИЗНАЧЕННОГО ВІДПОВІДНИМИ ОРГАНАМИ І СЛУЖБАМИ УКРАЇНИ ТА ДО САНІТАРНОГО ТА ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ НАСЕЛЕННЯ ..

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відповідно до розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 26 березня 2020 року № 289 «Про переведення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області в режим надзвичайної ситуації», наказу управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації від 27 березня 2020 року № 15 «Про переведення в режим надзвичайної ситуації», рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 01.04.2020   № 18, розпорядження міського голови від 02.04.2020 № 78р «Про переведення Херсонської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області у режим надзвичайної ситуації», наказу управління освіти № 62-Т від 02.04.2020р. та у зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру ясла-садок переводиться в режим надзвичайної ситуації до 30 квітня 2020 року.