Затверджую

                                                                                         Директор школи-саду

                                                                                         _______Т.П.Васюніна

                                                                                        «01»вересня 2021

 

 

                                                                 

Розклад роботи гуртків на 2021/2022 н.р.

Молодіжної загальноосвітньої школи –саду І-ІІ ступенів № 40

 Херсонської міської ради

 

№ з/п

Назва гуртка

Дні роботи

Час роботи

ПІБ керівника

Установа, від якої працює

 Гуртки, що  організовані    закладом освіти

1

«Школа безпеки»

П’ятниця

16.20-17.20

Нікітіна А.С.

Молодіжна ЗОШ-сад №40

2

Екологічний

Понеділок

    15.10-16.10

Добринчук Г.С.

Молодіжна ЗОШ-сад №40

3

«Вчимося спілкуватися»

Вівторок

16.35-17.35

Панфілова Д.О.

Молодіжна ЗОШ – сад

 № 40

4

      «Умілі ручки»

Четвер

13.00-14.00

Войтко Т.О.

Молодіжна ЗОШ – сад

№ 40

5

Театральний

Вівторок

15.10-16.10

Добринчук Г.С.

Молодіжна ЗОШ – сад

№40

6

Спортивна секція з футболу

Вівторок

15.10-16.10

Черепанов В.І.

Молодіжна ЗОШ – сад

№ 40

7

Спортивна секція з баскетболу

П’ятниця

15.10-16.10

Черепанов В.І.

Молодіжна ЗОШ – сад

№ 40

8

Спортивна секція з волейболу

Середа

15.10-16.10

Черепанов В.І.

Молодіжна ЗОШ – сад

№ 40

9

Гурток «Хорового співу»

Понеділок

15.10-16.10

Шуригіна Л.Л.

Молодіжна ЗОШ – сад

№ 40

 

 

 

 

Розклад роботи гуртка «Вправні пальчики» дошкільної групи Молодіжної загальноосвітньої школи-саду І-ІІ ступенів №40 Херсонської міської ради

на

2021-2022 навчальний рік

Назва

Дні проведення

Час

Керівник гуртка

«Вправні пальчики»

Вівторок, четвер

15.40-16.10

Вихователь Олена КУЛИК

 

 

Підготовка до Нового року, виготовлення новорічної гірлянди гуртківцями.

Розклад роботи спортивної зали у  2020/2021 н.р.

Молодіжної загальноосвітньої школи – саду І-ІІ ступенів № 40

Херсонської міської ради

 

День занять

Час занять

Вид заняття

ПІБ відповідальної особи

Установа, від якої працює гурток

Понеділок

8.30-14.10

Уроки фізичної культури

Слушна Тетяна Валеріївна

Молодіжна ЗОШ – сад

№ 40

15.10-16.10

Спортивна секція з гімнастики

Слушна Тетяна Валеріївна

 

Молодіжна ЗОШ – сад

№ 40

Вівторок

8.30-15.05

Уроки фізичної культури

Слушна Тетяна Валеріївна

Молодіжна ЗОШ – сад

№ 40

Середа

8.30-14.10

Уроки фізичної культури

Слушна Тетяна Валеріївна

Молодіжна ЗОШ –сад

№ 40

15.10-16.10

Хореографічний гурток

Слушна Тетяна Валеріївна

Молодіжна ЗОШ – сад

№ 40

Четвер

8.30-14.10

Уроки фізичної культури

Слушна Тетяна Валеріївна

Молодіжна ЗОШ – сад

№ 40

П’ятниця

8.30 – 14.10

 

 

 

Уроки фізичної культури

Слушна Тетяна Валеріївна

Молодіжна ЗОШ –сад

№ 40

15.10-16.10

Секція із загальної фізичної підготовки

Слушна Тетяна Валеріївна

Молодіжна ЗОШ – сад

№ 40

 

 

 

 

 

 

 

Учні  екологічного гуртка " Юний еколог" постійно беруть участь у конкурсах "Букет замість ялинки",  " Альтернативна ялинка"

   Учасниця гуртка хорового співу Горецька Ганна, учениця 5 класу Молодіжної ЗОШ-саду l-ll ступенів № 40 Херсонської міської ради взяла участь у конкурсі вокалістів «Зорепад», ll етапу міського конкурсу естрадної пісні «Кришталеві нотки», і отримала диплом активного учасника.

                            Успіху нашій маленькій зірочці!

 

 

                                                           ДОДАТОК 1

                                                                                      Затверджую  

                                                                                 Директор школи-саду №40

__________Т.П.Васюніна

                                           

Розклад роботи гуртків на 2020/2021 н.р.

Молодіжної загальноосвітньої школи –саду І-ІІ ступенів № 40

 Херсонської міської ради

 

№ з/п

Назва

гуртка

Дні

роботи

Час

роботи

ПІБ

керівника

1

«Школа безпеки»

П’ятниця

16.20-17.20

Нікітюк Т.С.

2

Екологічний

Понеділок

   15.10-16.10

Добринчук Г.С.

3

«Вчимося спілкуватися»

Вівторок

16.35-17.35

Панфілова Д.О.

4

    «Умілі ручки»

Четвер

13.00-14.00

Войтко Т.О.

5

Театральний

Вівторок

15.10-16.10

Добринчук Г.С.

6

Спортивна секція з гімнастики

Понеділок 

15.10-16.10

Слушна Т.В.

7

Спортивна секція з загальної фізичної підготовки

П’ятниця

15.10-16.10

Слушна Т.В.

8

Хореографічний

Середа

15.10-16.10

Слушна Т.В.

9

Гурток «Хорового співу»

Понеділок

15.10-16.10

Шуригіна Л.Л.